Pomocnik drukarza

Firma: Colours Factory Sp. z o.o.
Branża: Praca fizyczna
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-23

OPIS STANOWISKA PRACY

Firma Colours Factory Sp. z.o.o, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Od 2005r., zajmujemy się drukiem produktów, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie. Aktualnie poszukujemy pomocnika maszynisty offsetowego.

Wymagania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność– gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym, czterobrygadowym (godziny pracy: 7-19, 19-7, średnio 14 dni roboczych w miesiącu),
  • Zainteresowanie branżą poligraficzną,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Komunikatywność, punktualność, sumienność,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyny - dostarczanie surowca,
  • Wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyn (smarowanie, czyszczenie),
  • Dostarczanie naświetlonych płyt,
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyny, prowadzenie i utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego maszyny,
  • Składowanie i zabezpieczenie wyrobu gotowego na hali produkcyjnej,
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy, zgłaszanie usterek, awarii maszyn.

Korzyści firmowe

To oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę,
  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • System premiowy po przepracowanym okresie próbnym,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej - nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • Przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

O FIRMIE