Obsługa wózka paletowego - Operator transportu wewnętrznego

Firma: Colours Factory Sp. z o.o.
Branża: Praca fizyczna
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-23

OPIS STANOWISKA PRACY

Szukasz pracy i chcesz się związać z pracodawcą na dłużej? Zacznij pracę w firmie Colours Factory w Pile. Czeka na Ciebie praca w firmie należącej do czołówki polskich firm sektora poligraficznego.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Aktualne i czynne prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,
  • Dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym (godz. pracy 7-19, 19-7, 14 dni roboczych w miesiącu),
  • Sumienność, samodzielność, zaangażowanie

Obowiązki

Twój zakres obowiązków:

  • Wywożenie odpadu produkcyjnego (makulatura) poza halę produkcyjną przy użyciu wózka paletowego,
  • Transport produktów do kooperacji i oddziałów firmy (samochodem służbowym),
  • Zapewnienie płynności przebiegu procesów produkcyjnych oraz poprawnej dystrybucji zamówień.

Korzyści firmowe

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę,
  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • System premiowy po przepracowanym okresie próbnym,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • Proces wdrożenia do pracy, wsparcie przełożonego oraz zespołu,
  • Dostęp do platformy szkoleniowej - nauka języka angielskiego i niemieckiego,
  • Przyjazną atmosferę do pracy, wspólna celebracja świąt okolicznościowych.

O FIRMIE