Magazynier w drukarni

Firma: Colours Factory Sp. z o.o.
Branża: Logistyka i transport
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-23
Wynagrodzenie: od 2500 PLN

OPIS STANOWISKA PRACY

Firma Colours Factory Sp. z.o.o, jest jedną z najszybciej rozwijających się firm z sektora poligraficznego i reklamowego w Polsce. Od 2005r., zajmujemy się drukiem produktów, które pomagają naszym Klientom osiągać sukces w biznesie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Magazynier z uprawnieniami UDT

Na czym polega praca na oferowanym stanowisku?

Wymagania

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego – warunek konieczny,
  • Posiadasz umiejętność obsługi komputera oraz programów MS Office,
  • Jesteś osobą dyspozycyjną do pracy w systemie zmianowym, zmiana: 12 h, godziny pracy: 7:00-19:00, 19:00-7:00, 14 dni pracy w miesiącu,
  • Jesteś osobą zaangażowaną, sumienną i komunikatywną,

Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej oraz magazynie wysokiego składowania.

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • Zabezpieczanie wyrobu gotowego,
  • Wydawanie wyrobów gotowych i półproduktów,
  • Przygotowywanie dokumentów WZ,
  • Obsługa systemu WMS,
  • Współpraca z działami produkcji, zakupów i magazynem surowców.

Korzyści firmowe

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Premię w wysokości 10% oraz nagrodę efektywnościową do 15% - po okresie próbnym,
  • Przewidywalny grafik pracy (14 dni roboczych w miesiącu),
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Szkolenia językowe – platforma e-learning do nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Nagrody pieniężne w programie poleceń pracowniczych,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy, wsparcie przełożonego i zespołu.

O FIRMIE