Specjalista ds. Optymalizacji Procesów

Firma: Ceva Logistics Poland Sp. z o.o.
Branża: Logistyka i transport
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-18

OPIS STANOWISKA PRACY

Wspieranie wdrażania Lean w CEVA oraz wprowadzanie narzędzi i metodologii w celu osiągania doskonałości operacyjnej i wyników przez biznesy

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość zagadnień LEAN Management
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie jak i piśmie
  • Wiedza z zakresu procesów magazynowych i/lub produkcyjnych
  • Biegła znajomość obsługi komputera (znajomość WMS jest dodatkowym atutem)
  • Umiejętności analityczne, dokładność, systematyczność, komunikatywność

Obowiązki

  • Wdrażanie i zarządzanie programami globalnymi
  • Koordynowanie zarządzania zmianą na wszystkich szczeblach organizacji
  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników w zakresie ciągłego doskonalenie procesów oraz koncepcji i narzędzi Lean oraz promowanie metodologii Lean w całej organizacji
  • Opracowanie planów wdrożeniowych mających na celu generowanie oszczędności oraz wprowadzanie projektów doskonalących w celu zwiększenia produktywności
  • Współpraca z kierownictwem wyższego szczebla nad problemami, pojawiającymi się podczas implementacji projektu
  • Nadzorowanie przebiegu ciągłego doskonalenia procesów, monitorowanie i dokumentowanie  postępów we wszystkich lokalizacjach od początku wdrożenia programu

Korzyści firmowe

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

O FIRMIE