Inspektor w Dziale Inwestycji i Rozwoju

Firma: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
Branża: Technika/Inżynieria
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-18

OPIS STANOWISKA PRACY

Zarząd Spółki „Miejskie Wodociągi i Kanalizacja” Spółka z o.o. w Pile poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • dobra znajomość oprogramowania biurowego MS Office,
  • co najmniej dwuletni staż pracy.

Obowiązki

  • opracowywanie bieżącej dokumentacji formalnej i finansowej o tematyce inwestycyjnej,
  • opracowywanie dokumentacji przetargowej w zakresie zamówień publicznych,
  • prowadzenie ewidencji i przygotowywanie rocznych sprawozdań o zrealizowanych zamówieniach publicznych,
  • prowadzenie ewidencji i przygotowywanie dokumentacji dotyczącej  rocznych opłat w zakresie wydanych decyzji administracyjnych o umieszczeniu urządzenia w pasie drogowym,
  •  współpracę z zespołem projektowym.

Korzyści firmowe

Zatrudnionej osobie Spółka oferuje:

  • pracę w stabilnej Firmie,
  • dobre wynagrodzenie,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia specjalistyczne.

Aplikacje należy składać na adres:

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Spółka z o.o.

ul. Wałecka 20

64-920 Piła

z dopiskiem „Inspektor”

lub na e-mail: mwik@mwik.pila.pl

Zarząd Spółki zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferty należy składać do 3 grudnia 2021 roku.

O FIRMIE