Operator

Firma: Thule Sp. z o.o.
Branża: Przemysł / Produkcja
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-15

OPIS STANOWISKA PRACY

Thule Sp. z o.o. to firma z fajną atmosferą pracy i sympatycznym zespołem pracowników. Obecnie w związku z ciągłym rozwojem oraz rozbudową zakładu produkcyjnego w Pile szukamy kandydatów do zbudowania silnego, zaangażowanego zespołu. Poszukujemy:

OPERATORÓW

Miejsce pracy: Piła

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na okres próbny 3 miesięcy na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Kontynuacja zatrudnienia na podstawie umowy o pracę za pośrednictwem Thule
  • Wynagrodzenie podstawowe +  premia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Szkolenia stanowiskowe na najwyższym poziomie – wszystkiego Cię nauczymy

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Chęci do pracy, doświadczenie zdobędziesz dzięki nam
  • Dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej (6.00-14.00 ; 14.00-22.00, 22.00-6.00)
  • Umiejętności pracy w zespole

Obowiązki

Do zadań należeć będzie:

  • Proste prace montażowe na postawie instrukcji
  • Praca z narzędziami (wkrętarka, nitownica)
  • Dbałość o jakość wykonanych produktów

O FIRMIE