Pracownik produkcji -> Signify->atrakcyjne wynagrodzenie.

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.
Branża: Praca fizyczna
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-15

OPIS STANOWISKA PRACY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS),
  • możliwość kontynuacji zatrudnienia stałego u Klienta już po 3 miesiącach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - stawkę godzinową z dodatkiem za pracę w godzinach nocnych i dodatkiem 20% w przypadku podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym,
  • przyjazną atmosferę pracy i opiekę konsultanta.

Wymagania

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym (w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00),
  • zaangażowania w pracę zespołową,
  • punktualności,
  • komunikatywności.

Obowiązki

  • stanowisko dopasujemy do Twojego doświadczenia i preferencji,
  • możesz pracować przy obsłudze maszyn lub przy pracach typowo ręcznych,
  • nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!.

Korzyści firmowe

  • atrakcyjny pakiet socjalny m.in. karta sportowa OK System, prywatna opieka medyczna,
  • system poleceń pracowniczych- 500 lub 800 zł za polecenie znajomego.
  • możliwość dopasowania zmian tak, abyś mógł pracować wraz ze znajomym w tych samych godzinach,

O FIRMIE