Montażysta-> pracuj w komfortowych warunkach!

Firma: Randstad Polska Sp. z o.o.
Branża: Praca fizyczna
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-15
Wynagrodzenie: od 2800 do 3200 PLN

OPIS STANOWISKA PRACY

  • stabilne zatrudnienie - opłacane składki ZUS, płatny urlop,
  • możliwość kontynuacji stałego zatrudnienia u klienta już po 3 miesiącach,
  • komfortowe warunki pracy (brak hałasu, optymalna temperatura na hali),
  • wsparcie liderów i szkolenia wdrażające do wykonywania pracy,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,

Wymagania

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym

(6:00-14:00, 14:00-22:00 ,22-06:00) wolne weekendy!,

  • gotowości do podjęcia długofalowej współpracy,
  • otwartości do nabywania nowych umiejętności,
  • zaangażowania w pracę zespołową,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki

  • ręczne składanie opraw oświetleniowych,
  • klejenie i lutowanie poszczególnych podzespołów,
  • testowanie produktów,
  • pakowanie gotowych produktów.

Korzyści firmowe

  • pakiet dodatków Randstad Plus w przystępnej cenie m.in. karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy online, do restauracji lub kina,
  • system poleceń pracowniczych- 500 lub 800 zł za polecenie znajomego.

O FIRMIE