ELEKTRYK-ELEKTROMECHANIK

Firma: TERMETAL PIOTR GLANER Spółka Komandytowa
Branża: Przemysł / Produkcja
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-15

OPIS STANOWISKA PRACY

Pracownik Działu Utrzymania Ruchu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • uprawnienia do 1 kV, mile widziane do 15 kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych i schematów elektrycznych

Obowiązki

Zadaniem   pracownika   będzie   utrzymywanie   w   ciągłej   sprawności  technicznej  maszyn  i  urządzeń  elektrycznych  oraz  energetycznych,  a  także  linii  technologicznych  zakładu.

Od kandydatów oczekujemy lojalności, dyspozycyjności i zaangażowania w pracę.

Korzyści firmowe

PiłaOferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego
  • duży wachlarz uzupełniających szkoleń specjalistycznych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dodatkowe nagradzanie innowacyjności i pomysłowości pracownika
  • dofinansowanie karnetów Multisport
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie
  • nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie
  • świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

O FIRMIE