ZASTĘPCA SZEFA DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Firma: TERMETAL PIOTR GLANER Spółka Komandytowa
Branża: Przemysł / Produkcja
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-15

OPIS STANOWISKA PRACY

TERMETAL PIOTR GLANER Sp.k.

zatrudni pracownika

na stanowisko

ZASTĘPCA SZEFA  DZIAŁU UTRZYMANIA RUCHU

Miejsce pracy: Piła

Oferty zawierające list motywacyjny, CV oraz dokumenty potwierdzające przebieg kariery zawodowej,  proszę składać   osobiście w  firmie lub przesłać na e-mailkadry-pil@termetal.pl

Wymagania

  1. Wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn.
  2. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  3. Umiejętność czytania rysunku i dokumentacji technicznej.
  4. Doświadczenie pracy w środowisku Cad.
  5. Znajomość języka angielskiego.
  6. Umiejętność pracy w zespole.
  7. Samodzielność i wykazywanie się inicjatywą i wiedzą merytoryczną.

Obowiązki

  1. Rejestrowanie działań w systemie zarządzania UTR i jego rozbudowa.
  2. Planowanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń wynikających z resursów i potrzeb.
  3. Raportowanie kluczowych wskaźników UTR.
  4. Przygotowywanie zapotrzebowania na materiały oraz narzędzia do wykonania prac.
  5. Typowanie części zamiennych do realizacji i napraw wraz z przygotowaniem dokumentacji.
  6. Ofertowanie wykonania części zamiennych i poszukiwanie nowych wykonawców.
  7. Opracowanie planów i instrukcji konserwacji maszyn i urządzeń na podstawie dokumentacji DTR.

Korzyści firmowe

  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
  • duży wachlarz uzupełniających szkoleń specjalistycznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe nagradzanie innowacyjności i pomysłowości pracownika,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie,
  • nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie,
  • świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

O FIRMIE