ELEKTRYK-KONSERWATOR

Firma: GWDA sp. z o.o.
Branża: Energetyka / Elektronika
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-12-12

OPIS STANOWISKA PRACY

  • obsługa, konserwacja oraz naprawy urządzeń i instalacji elektrycznych do 1 kV
  • kontrola prawidłowości przebiegu procesów oczyszczania ścieków, tj. obsługa pomp, krat
  • wykonywanie czynności pomocniczych i porządkowych na terenie oczyszczalni ścieków

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe elektryczne, zawodowe lub średnie (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze i naprawie urządzeń oraz instalacji elektrycznych (warunek niekonieczny)
  • aktualne uprawnienia energetyczne SEP 1 kV - możliwość doszkolenia w przypadku braku uprawnień
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • samodzielność i komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki

  • utrzymywanie ciągłości ruchu urządzeń elektrycznych i ciągów technologicznych
  • samodzielne lub zespołowe wykonywanie prac związanych z usuwaniem awarii: urządzeń elektrycznych,maszyn będących na wyposażeniu wszystkich działów/zakładów Spółki, pojazdów elektrycznych, instalacji elektrycznych, ciągów technologicznych, urządzeń wytwarzających energię elektryczną
  • prowadzenie bieżącej konserwacji części elektrycznej maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów i prac wynikających z planów remontów zapobiegawczych i remontów kapitalnych

Korzyści firmowe

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenia zawodowe

O FIRMIE