Specjalista ds. kadr

Firma: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Spedycyjne Export-Import "Transpil-Spedition"
Branża: HR/Kadry / Płace
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-02-10

OPIS STANOWISKA PRACY

Transpil – Spedition jest prężnie rozwijającą się firmą w branży TSL. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu lądowego. Istniejemy na rynku od 1985 roku. Posiadamy fachową i wykwalifikowaną kadrę zapewniającą rzetelną realizację usług. Posiadamy regularne połączenia w ruchu drogowym z większością krajów europejskich. Dysponujemy wyspecjalizowaną i różnorodną flotą ponad 200 własnych pojazdów.

Wymagania

Wymagamy:

  • Doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. kadr,
  • Znajomości przepisów regulujących prawo pracy  i ubezpieczeń społecznych,
  • Mile widziana znajomość procedur i przepisów związanych z zatrudnianiem obcokrajowców,
  • Zorientowania na realizację założonych celów,
  • Rzetelność, skrupulatność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy,
  • Umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji.

Obowiązki

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Sporządzanie umów o pracę i pozostałej dokumentacji kadrowej,
  • Ewidencję i rozliczanie urlopów pracowniczych,
  • Nadzór nad szkoleniami BHP oraz ich organizacja,
  • Kreowanie polityki HR w przedsiębiorstwie,
  • Czynny udział w procesie rekrutacji,
  • Ewidencję zwolnień lekarskich.

Korzyści firmowe

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Narzędzia niezbędne do wykonania pracy,
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dobrą atmosferę pracy.

O FIRMIE