Administrator Warsztatu

Firma: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Spedycyjne Export-Import "Transpil-Spedition"
Branża: Transport / Spedycja
Lokalizacja: Skórka
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-01-17

OPIS STANOWISKA PRACY

Transpil – Spedition świadczy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu lądowego. Istniejemy na rynku od 1985 roku, posiadamy fachową i wykwalifikowaną kadrę zapewniającą rzetelną realizację usług.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

·        koordynowanie prac serwisowych między warsztatem a działem operacyjnym,

·        współpracę z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z kierowcami,

·        wspieranie warsztatu w zakresie administracji,

·        rozliczanie zleceń i administracja dokumentów zakupowych,

·        zaopatrzenie warsztatu,

·        nadzór nad stanem wyposażenia warsztatu i magazynu warsztatowego,

·        przyjmowanie, ewidencjonowanie i wydawanie części i materiałów warsztatowych.

Obowiązki

Wymagamy:

·        doświadczenia na podobnym stanowisku lub wykształcenia technicznego,

·        znajomości budowy pojazdów samochodowych,

·        znajomości pakietu MS Office,

·        komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

·        odpowiedzialności i rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków,

·        dobrej organizacji czasu pracy.

Korzyści firmowe

Oferujemy:

·        umowę o pracę,

·        wyzwania wynikające ze specyfiki branży,

·        przyjazną atmosferę firmy rodzinnej,

·        narzędzia niezbędne do pracy,

·        wdrożenie,

·        kartę multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

O FIRMIE