Specjalista ds. Transportu

Firma: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Spedycyjne Export-Import "Transpil-Spedition"
Branża: Logistyka i transport
Lokalizacja: Skórka
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-01-17

OPIS STANOWISKA PRACY

Transpil – Spedition jest prężnie rozwijającą się firmą w branży TSL. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu lądowego.

Istniejemy na rynku od 1985 roku. Fachowa i wykwalifikowana kadra zapewnia rzetelną realizację usług. Posiadamy regularne połączenia w ruchu drogowym z większością krajów europejskich. Dysponujemy wyspecjalizowaną i różnorodną flotą ponad 200 własnych pojazdów.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

Wymagamy:

·        znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (warunek konieczny), znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

·        komunikatywności oraz umiejętności budowania relacji i pracy z klientem i współpracownikami,

·        wiedzy z zakresu przepisów regulujących czas pracy kierowcy (możliwość doszkolenia),

·        zorientowania na realizację założonych celów,

·        umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

·        mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego.

Obowiązki

Osoba obejmująca stanowisko będzie odpowiedzialna m.in. za:

·        aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych,

·        budowanie trwałych relacji z klientami,

·        współpracę z klientami, kierowcami i przewoźnikami,

·        organizację i realizację zleceń transportowych,

·        nadzór nad dokumentacją transportową,

·        bieżącą analizę i kontrolę kosztów oraz terminowości dostaw.

Korzyści firmowe

Oferujemy:

·        ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·        program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,

·        pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie grupowe, karta sportowa),

·        możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń,

·        narzędzia niezbędne do wykonania pracy,

·        dobrą atmosferę pracy.

O FIRMIE