Kierowca C+E w transporcie międzynarodowym

Firma: Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Spedycyjne Export-Import "Transpil-Spedition"
Branża: Transport / Spedycja
Lokalizacja: Skórka
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2021-01-17

OPIS STANOWISKA PRACY

Transpil – Spedition jest prężnie rozwijającą się firmą w branży TSL. Świadczymy kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu lądowego.

Istniejemy na rynku od 1985 roku. Posiadamy fachową i wykwalifikowaną kadrę zapewniającą rzetelną realizację usług. Posiadamy regularne połączenia w ruchu drogowym z większością krajów europejskich. Dysponujemy wyspecjalizowaną i różnorodną flotą ponad 200 własnych pojazdów.

Wymagania

  • Posiadania prawa jazdy kat. C+E z aktualnym kodem 95,
  • Posiadania aktualnej cyfrowej karty kierowcy,
  • Solidności i punktualności,
  • Samodzielności i odpowiedzialności.

Obowiązki

  • prowadzenie pojazdów ciężarowych.

Korzyści firmowe

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń i delegacji,
  • elastyczność w planowaniu pracy,
  • pojazd przypisany do jednego kierowcy,
  • możliwość pracy na pojazdach typu tandem lub ciągnik z naczepą,
  • atrakcyjny, grupowy pakiet ubezpieczeniowy,
  • ubezpieczenie medyczne za granicą,
  • UWAGA! Możliwość współpracy z kierowcami bez doświadczenia.

O FIRMIE