Kontroler Zarządzania Sklepu

Firma: Leroy Merlin Polska Sp. z o. o.
Branża: Sprzedaż - handel detaliczny / sieci handlowe
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-08-19

OPIS STANOWISKA PRACY

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • analizę wskaźników biznesowych związanych z funkcjonowaniem sklepu oraz rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę ich efektywności;
  • tworzenie budżetu sklepu i nadzorowanie jego realizacji zgodnie z zasadami Leroy Merlin Polska;
  • przygotowywanie i koordynowanie projektów inwestycyjnych dla sklepu;
  • monitorowanie poprawności stosowania procedur wewnętrznych Leroy Merlin Polska;
  • budowanie wiedzy w sklepie w obszarze zarządzania ekonomicznego;
  • nadzorowanie stanu technicznego budynku oraz bezpieczeństwa osób i mienia w sklepie.

Wymagania

Jeżeli:

  • masz minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku menedżera lub kontrolera
  • Twoją pasją jest poszukiwanie szans na rozwój biznesu;
  • potrafisz analizować dane, wyciągać wnioski i na ich podstawie wdrażać rozwiązania poprawiające efektywność przedsiębiorstwa
  • uczestniczyłeś/aś w procesie budżetowania
  • bierzesz na siebie odpowiedzialność i stale poszukujesz możliwości rozwoju biznesu;
  • stawiasz przed sobą ambitne cele i angażujesz współpracowników w ich realizację;
  • poświęcasz czas na samodoskonalenie i rozwijanie innych;
  • masz wyższe wykształcenie

Obowiązki

Kontroler Zarządzania w sklepie Leroy Merlin Polska zapewnia równowagę finansową i wspiera rozwój biznesu.

Korzyści firmowe

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie;
  • profesjonalne wdrożenie do pracy; rozbudowany pakiet szkoleń;
  • dużą samodzielność w realizacji zadań;
  • możliwość kreowania ścieżki własnego rozwoju;
  • udział w wypracowanym zysku firmy, premie uzależnione od wyników;
  • dobrą atmosferę w pracy;
  • świadczenia pozapłacowe (ubezpieczenie na życie, Fundusz Świadczeń Socjalnych, opieka medyczna, karta benefit).

O FIRMIE