Kierownik Restauracji

Firma: Arche S.A.
Branża: Hotelarstwo / Turystyka
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-08-15

OPIS STANOWISKA PRACY

W związku z planowanym otwarciem Arche Hotel Piła, poszukujemy odpowiedzialnej osoby zainteresowanej stałą pracą na stanowisku: Kierownik Restauracji

Wymagania

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista;
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • Ukierunkowanie na osiąganie wyników oraz konsekwencja w dążeniu do założonych celów;
  • Kreatywność

Obowiązki

  • Organizacja pracy Restauracji, w tym zarządzanie, szkolenie i motywowanie pracowników działu;
  • Zapewnienie najwyższego poziomu usług świadczonych przez pracowników Restauracji;
  • Profesjonalna obsługa Gości Restauracji;
  • Nadzór nad zamówieniami, magazynami i ich rozliczanie;
  • Udział w tworzeniu karty menu i ofert gastronomicznych;
  • Dbałość o jak najlepszy wizerunek Restauracji;
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów hotelu;
  • Umiejętność współpracy z pozostałymi działami hotelu.

Korzyści firmowe

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się Grupie Arche;
  • Możliwość tworzenia nowego obiektu;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Bardzo dobra atmosfera pracy;
  • Elastyczne formy współpracy;
  • Możliwość korzystania z wysokich zniżek w pozostałych Hotelach Grupy Arche.

O FIRMIE