Pracownik produkcji

Firma: Sanita Footwear Sp. z o.o.
Branża: Przemysł / Produkcja
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-08-15

OPIS STANOWISKA PRACY

Sanita Footwear Sp. z o.o. to skandynawski producent chodaków, obuwia letniego i jesienno-zimowego, sprzedawanych w wielu krajach świata. Charakterystyczną cechą naszych wyrobów jest zastosowanie drewnianych podeszew. W naszych produktach nadal zauważyć można dziedzictwo minionych lat oraz pasję i zaangażowanie cechujące najlepszych rzemieślników branży obuwniczej.

Tytuł ogłoszenia:             Pracownik produkcji

Rodzaj umowy:                Umowa o pracę

Miejsce pracy:                   Piła

Wymagania

• dobrej organizacji pracy

• mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku produkcji bezpośredniej

• dokładność, sumienność, obowiązkowość

• umiejętność pracy w zespole

• kultura osobista

• przestrzeganie zasad BHP

• dbałość o porządek na stanowisku pracy

• umiejętność szycia na maszynie będzie dodatkowym atutem

Obowiązki

• praca na produkcji bezpośredniej

• montaż obuwia

• przygotowanie elementów do produkcji

• wykonywanie obuwia zgodnie ze specyfikacją

Korzyści firmowe

Oferujemy m.in.:

  • umowę o pracę
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku
  • świadczenia pieniężne wakacyjne i świąteczne
  • transport do pracy na trasie Strzelce Krajeńskie – Piła
  • pikniki i wycieczki integracyjne
  • 2 tygodnie urlopu w miesiącach letnich

CV wraz z poniższą klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy:       Praca@sanita.dk

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

O FIRMIE