Magazynier/Kierowca

Firma: Związek Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności
Branża: Organizacje pozarządowe / Wolontariat
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-08-09

OPIS STANOWISKA PRACY

Bank Żywności w Pile to organizacja, która działa na terenie czterech województw ponad 25 lat. Realizujemy swoją misję niemarnowania żywności i pomagania ludziom potrzebującym we współpracy z około stoma organizacjami. Przez nasze magazyny przepływa rocznie ponad 1000 ton żywności. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem do przyjmowania i wydawania żywności. Obok dystrybucji żywności realizujemy różne ciekawe przedsięwzięcia w których biorą udział wszyscy pracownicy.

Wymagania

  • Jesteś pozytywnie nastawiony do ludzi i lubisz pracę w zespole
  • Bierzesz odpowiedzialność za to co robisz
  • Skrupulatność i dokładność to twoje mocne strony
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Obowiązki

  • Przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru
  • Rozmieszczenie towaru w magazynie
  • Przygotowanie dostaw i wydań towarów organizacjom z magazynu
  • Zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów

Korzyści firmowe

  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Możliwości udziału w programach rozwojowych
  • Udział w realizacji różnorodnych działań.

O FIRMIE