Specjalista ds. obsługi klienta

Firma: Drukarnia Interak Sp. z o.o.
Branża: Call center / Obsługa klienta
Lokalizacja: Czarnków
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-03-12

OPIS STANOWISKA PRACY

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakt z klientem w czasie całego cyklu życia produktu w firmie, od przyjęcia zamówienia do wyjazdu produktu z firmy.

Wymagania

  • zaangażowania i chęci do pracy, nie musisz mieć doświadczenia w tej branży, wszystkiego Cię nauczymy :)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • wykształcenia min. średniego,
  • umiejętności obsługi komputera (MS Office)
  • umiejętności pracy w zespole i komunikatywności – to podstawa!
  • samodzielności i zorientowania na rezultat

Obowiązki

  • kompleksowa obsługa klientów (mailowa, telefoniczna,)
  • zapewnienie koordynacji przepływu informacji związanych z obsługą zleceń pomiędzy działami (kalkulacja, technologia, planowanie, produkcja)
  • nadzór nad terminową i prawidłową realizacją zlecenia w oparciu o wymagania klienta i procedury wewnętrzne
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem oraz tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
  • bieżąca komunikacja i wspieranie sprzedawców pozyskujących zlecenia

Korzyści firmowe

  • pracę w jednym z największych przedsiębiorstw poligraficznych w Polsce
  • stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy – w ramach rozsądku :)
  • możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i gruntownego poznania fascynującej branży jaką jest poligrafia
  • szereg benefitów pracowniczych, m.in.: dofinansowanie do karnetów sportowych i biletów do kina, co piątek świeże owoce, konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne i inne

O FIRMIE