REFERENT – umowa na zastępstwo

Firma: Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o.
Branża: Energetyka / Elektronika
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-03-05

OPIS STANOWISKA PRACY

  1. Kompleksowa obsługa odbiorców ciepła;
  2. Prowadzenie ewidencji odbiorców ciepła;
  3. Rozliczanie zużycia ciepła oraz wody uzdatnionej pobranej przez odbiorców;
  4. Współudział w sporządzaniu faktur za sprzedane ciepło;
  5. Ewidencjonowanie i fakturowanie sprzedaży energii elektrycznej, świadectw pochodzenia i sprzedaży pozostałej.

Wymagania

  1. Wykształcenie minimum średnie preferowane wyższe ekonomiczne lub w trakcie studiów;
  2. Wiedza i znajomość zagadnień dotyczących obszaru księgowego;
  3. Preferowane 12-miesięczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  4. Mile widziane certyfikaty o ukończonych szkoleniach, kursach z zakresu obsługi klienta;
  5. Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz urządzeń biurowych.

Obowiązki

  1. Umiejętność analitycznego, logicznego myślenia;
  2. Zaangażowanie, obowiązkowość i sumienność w wykonywaniu zadań;
  3. Uczciwość, odpowiedzialność i zdyscyplinowanie;
  4. Komunikatywność.

Korzyści firmowe

Kandydaci mogą przesyłać oferty(CV i list motywacyjny) na adres:

Miejska Energetyka Cieplna Piła Spółka z o.o., ul. Kaczorska 20, 64-920 Piła lub drogą elektroniczną na adres emilia.borrmann@mecpila.pl;  w terminie do dnia 07.02.2020 r. W tytule proszę zamieścić dopisek  „Rekrutacja-Referent ”.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

O FIRMIE