Operator prepress

Firma: Drukarnia Interak Sp. z o.o.
Branża: Grafika / Fotografia / Kreacja
Lokalizacja: Czarnków
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2020-03-04

OPIS STANOWISKA PRACY

Przygotowywanie plików do druku.

Wymagania

  • zaangażowanie i chęć do pracy, nie musisz mieć doświadczenia w tej branży, wszystkiego Cię nauczymy :)
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej podstawowym
  • umiejętność obsługi komputera, mile widziana znajomość programów graficznych
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywności – to podstawa!

Obowiązki

  • sprawdzanie plików od klientów oraz wykonywanie niezbędnych korekt
  • wykonywanie montażu elektronicznego,
  • drukowanie wzorców kolorystycznych,
  • obsługa komputerów i systemów informatycznych w Dziale Prepress,
  • prace DTP.

Korzyści firmowe

  • praca w jednym z największych przedsiębiorstw poligraficznych w Polsce
  • stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy – w ramach rozsądku :)
  • możliwość rozwoju, zdobywania nowych doświadczeń i gruntownego poznania fascynującej branży jaką jest poligrafia
  • szereg benefitów pracowniczych, m.in.: dofinansowanie do karnetów sportowych i biletów do kina, co piątek świeże owoce, konkursy z nagrodami, zabawy integracyjne i inne

O FIRMIE