Mechanik samochodowy

Firma: Miejski Zakład Komunikacji sp. z o. o. w Pile
Branża: Motoryzacja
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2019-12-18

OPIS STANOWISKA PRACY

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Pile poszukuje pracownika na stanowisko

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Doświadczenie w naprawach samochodów, preferowane w zakresie napraw autobusów lub pojazdów ciężarowych

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kategorii D

Obowiązki

  • Diagnozowanie stanu technicznego autobusu
  • Wykonywanie kompleksowych napraw autobusów miejskich
  • Obsługa urządzeń warsztatowych

Korzyści firmowe

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (prawo jazdy kat. D), szkolenia
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Prosimy o składanie CV w MZK Piła, ul. Łączna 4 lub na adres e-mail: sekretariat@mzk.pila.pl do 30.11.2019 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem PE i R UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MZK Piła Sp. z o.o. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

O FIRMIE