Specjalista Sprzedaży Aktywnej

Firma: Grupa Asta
Branża: Sprzedaż - B2B
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2019-12-13

OPIS STANOWISKA PRACY

ASTA-NET jako spółka Grupy ASTA, jest liderem w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych w północnej Wielkopolsce oraz w ościennych terenach województwa Zachodniopomorskiego. Skarbem naszej firmy są wykwalifikowani pracownicy – entuzjaści technologii i profesjonaliści zorientowani na potrzeby klienta.

Wymagania

Jeśli:

  • Chcesz sprzedawać nowoczesne usługi ASTA-NET
  • Interesujesz się nowymi technologiami
  • Chcesz docierać do Klientów w Wielkopolsce na najnowszych projektach telekomunikacyjnych
  • Osiąganie celów jest dla Ciebie pasjonującym wyzwaniem
  • Posiadasz doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej lub obsłudze klienta
  • Cechuje Cię zaangażowanie i determinacja w dążeniu do celu

Obowiązki

Będziesz się zajmować:

  • Aktywnym pozyskiwaniem klienta
  • Budowaniem oraz podtrzymywaniem relacji z klientami
  • Monitorowaniem działań konkurencji
  • Realizacją celów biznesowych

Korzyści firmowe

Zapewniamy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Możliwość korzystania z usług Asta-Net
  • Współpracę z zespołem ekspertów w swoich dziedzinach, samodzielność i ambitne wyzwania
  • Dofinansowanie do studiów, studiów podyplomowych i kursów
  • Szkolenia branżowe
  • Uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach w regionie
  • Realne perspektywy rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Spotkania integracyjne

O FIRMIE