Magazynier - kierowca

Firma: Kolorama Adam Iwanowicz
Branża: Przemysł / Produkcja
Lokalizacja: Piła
Rodzaj pracy: Umowa o pracę - Pełny wymiar godzin
Oferta ważna do: 2019-12-12

OPIS STANOWISKA PRACY

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości żaluzji pod wymiar. Nasze produkty znajdują uznanie wśród klientów m. in. z: Holandii, Belgii, Francji, Danii, Włoch i Niemiec.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

MAGAZYNIER – KIEROWCA
Miejsce Pracy: Piła

Wymagania

• warunek konieczny: uprawnienia na wózek widłowy
• warunek konieczny: prawo jazdy kat. B
• minimum: 3-miesięczne doświadczenie w pracy na magazynie
• mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu bus
• dobra organizacja pracy, zaangażowanie

Obowiązki

• prowadzenie załadunku i rozładunku za pomocą wózka widłowego
• przyjmowanie i wydawanie towarów do/z magazynu
• utrzymanie porządku w magazynie
• prowadzenie dokumentacji magazynowej
• transport towaru między oddziałami firmy na terenie Piły
• inne prace magazynowe

Korzyści firmowe

• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• przyjazną atmosferę w miejscu pracy
• umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny: umowa zlecenie)

O FIRMIE